Vlnitá lepenka

Nejprodávanější

dvojvrstvova vlnita lepenka B 105cm logo plastova obalka cz
Dvouvrstvá vlnitá lepenka B, 105 cm
Skladem (16 rol)
Kód: 417
 
od 94,78 Kč
(od 113,74 Kč včetně DPH)
1 položek celkem
dvojvrstvova vlnita lepenka B 105cm logo plastova obalka cz
od 113,74 Kč včetně DPH
od 94,78 Kč

Vlnitá lepenka se používá hlavně tam, kde potřebujete položit na sebe dvě vrstvy materiálu. Z zrecyklovaného papíru. Šířka 105cm.

Kód: 417

Vlnitá lepenka

Potřebujete zakrýt podlahu, zabalit nábytek nebo hledáte vhodný výplňový materiál do balíků větších rozměrů? Pro všechny tyto účely výborně poslouží vlnitá lepenka. Má krycí schopnost, snadno se s ní manipuluje a navíc je ekologická.


Ochrání podlahu

Dvouvrstová vlnitá lepenka představuje rychlé řešení při malování nebo jiných pracích v domácnosti, výrobních i obchodních provozech. Pro její výborné krycí schopnosti vám ušetří spoustu práce po malování, rekonstrukci nebo opravách, které je třeba provádět v interiéru. Dvě vrstvy papíru se postarají také o příjemný pocit při chození a ochranu nejen před nečistotami, ale i mechanickým poškozením.

Nemáte rádi, když se vám po zakrytí podlahy pod nohama neustále krčí plastová fólie? Dvouvrstová vlnitá lepenka je dostatečně pevná k tomu, aby si po položení na pevný podklad zachovala svůj tvar. Pokud byste ji chtěli použít například k zakrytí schodiště, postačí ji na několika místech přichytit malířskou nebo lepící páskou.


Vlnitá lepenka je ekologickým řešením

Vlnitá lepenka je vyrobena až ze dvou vrstev 100% recyklovaného papíru. Po dokončení prací ji jednoduše srolujete a dvojitou vlnitou lepenku lze pak znovu recyklovat. Chtěli byste ji použít ještě jednou? Všechny suché nečistoty lze z jejího povrchu jednoduše zamést a opětovnému použití nebrání ani zbytky barvy. Při velkém znečištění, nasáknutí mastnotou, rozpouštědly nebo jinými látkami bude třeba ji vyhodit.


Snadná manipulace při práci

Při práci s vlnitou lepenkou na vás nečeká žádné nekonečné napínání a přilepování k podlaze, jako je tomu u plastové fólie. Jednoduše ji rozprostřete a přebytečný kus odříznete. Vedle pásu lepenky pak můžete položit další navazující pásy dle potřeby. V praktické šířce 105 cm představuje řešení vhodné do každého interiéru.