Plastové obálky bíle 75µm částečne průhledné

Kód: 447 448 Zvolte variantu
Neohodnoceno
234,12 Kč 272,23 Kč od 234,12 Kč 280,94 Kč včetně DPH 326,67 Kč včetně DPH od 280,94 Kč včetně DPH
Skladem (28 bal) Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Balení
Rozměr
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Můžeme doručit do:
24.5.2024 - Zvolte variantu

Plastové obálky bílé-mléčné, částečně průhledné. Tento typ obálek je velmi vhodný pokud zasíláte prestižní zboží. Tyto obálky vyrábíme až v tloušťce 75 μm, což je velmi pevná tloušťka (pro srovnání tloušťka COEX obálek – 55 μm a klasických šedých 60 μm) takže zboží je v obálce dobře chráněno. Jelikož se jedná o hrubší obálky, jsou vhodné k zabalení i těžšího a mohutnějšího zboží. Jejich bílá barva umožňuje popisovatelnost obálky. 100% Regranulát (LDPE).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plastové obálky bílé-mléčné, částečně průhledné. Tento typ obálek je velmi vhodný pokud zasíláte prestižní zboží a chcete, aby zákazník i každý, kdo přijde s balíkem do kontaktu, měl možnost přes obálku vydít její obsah. Tyto obálky se rovněž používají k tomu, aby bylo zboží zabalené v obálce snadno identifikovatelné příjemcem zboží. Tyto obálky ale nejsou vhodné, pokud zasíláte diskrétní zboží a nepřejete si, aby bylo vidět do obsahu obálky. Tyto obálky vyrábíme až v tloušťce 75 μm, což je velmi pevná tloušťka (pro srovnání tloušťka COEX obálek – 55 μm a klasických šedých 60 μm) takže zboží je v obálce dobře chráněno. Obálky jsou transparentní/průhledné z 25-30%. (70-75% obsahu obálky je zastíněno)

Jelikož se jedná o hrubší obálky, jsou vhodné k zabalení i těžšího a mohutnějšího zboží. Jejich bílá barva umožňuje popisovatelnost obálky. CENTRO fixou. Obálky jsou samozřejmě vybaveny silným lepidlem pro bezpečné uzavření obsahu obálky. Možnost velkoodběratelských cen v případě nákupu nad 2000ks obálek. V případě zájmu o změnu konfigurace na míru (tloušťka, rozměr, barva) nás prosím kontaktujte telefonicky nebo e-mailem.

  

Materiál: LDPE

Tloušťka: 75 µm

Barva: Bílá-Mléčná kvůli transparentnosti

Transparentnost: 25-30% (70-75% obsahu obálky je zastíněných)

100% Regranulát (LDPE)

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: