Bublinková fólie 10m návin

Kód: 872 871 Zvolte variantu
1 hodnocení
40,83 Kč 79,19 Kč od 40,83 Kč 49 Kč včetně DPH 95,03 Kč včetně DPH od 49 Kč včetně DPH
Momentálně nedostupné Momentálně nedostupné Zvolte variantu
Šířka
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.

 Bublinková fólie je snadno použitelný, flexibilní, pružný a měkký obalový materiál, který se přizpůsobí nejrůznějšímu obalovanému zboží. Bublinková fólie zaručeně dobře ochrání křehký materiál (sklo, keramika, porcelán, atd.) – možnost použití bublinkové folie i jako vyplňovací materiál v krabicích, při přepravě. Kompaktní 10m návin, v šířce 50cm a 100cm.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro velký zájem jsme pro Vás začali vyrábět atraktivní 10 metrové náviny bublinkové folie. Bublinková fólie je snadno použitelný, flexibilní, pružný a měkký obalový materiál, který se přizpůsobí nejrůznějšímu obalovanému zboží. Bublinková fólie zaručeně dobře ochrání křehký materiál (sklo, keramika, porcelán, atd.) – možnost použití bublinkové folie i jako vyplňovací materiál v krabicích, při přepravě.

Bublinková fólie je stočená do role, po odvinutí rovnou připravená k balení. Je vyrobena z LDPE materiálu a je plně 100% recyklovatelná. Velikost bublinek standardní. Bublinková fólie je nepostradatelnou součástí při stahování starožitného nábytku a elektroniky. Již pár vrstev bublinkové folie skvěle ochrání Vaše zboží na cestách.

Pokud často zasíláte právě zboží, u kterého je větší šance rozbití při transportu, bublinková fólie je pro Vás jasným vítězem ve výběru správného obalového materiálu. Bublinková fólie je z části transparentní, avšak u více obalených vrstv klesá její transparentnost exponencionálně. Máte-li nějaké dotazy ohledně naší bublinkové fólie, nebo byste měli zájem o nacenění velkoobchodních cen, neváhejte nás kontaktovat a my Vám rádi zodpovíme Vaše dotazy.

 

Bublinková folie 100cm

Materiál: LDPE

Návin: 10 metrů

Barva: Transparent

100% recyklovatelný materiál

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: